Conferința duhovnicească „Crucea duhovnicească a depresiei. Rolul rugăciunii și a vieții duhovnicești în tratarea depresiei” duminică 3 aprilie la ora 18

Vă invităm la conferința duhovnicească „Crucea duhovnicească a depresiei.Rolul rugăciunii și a vieții duhovnicești în tratarea depresiei” duminica aceasta, 3 aprilie la ora 18 pe platforma Zoom și pe Facebook.
Link-ul conferinței este:
Ist möglicherweise ein Bild von 2 Personen und Text „Rumänische Orthodoxe Metropolie Deutschland, Zentral- Nordeuropa Parohia 'Sfântul Dimitrie pentru Dortmund Dortmund Vă invităm la conferința: Crucea duhovnicească a depresiei. Rolul rugăciunii și a vieții duhovnicești în tratarea depresiei" Invitat: P.C. Părinte Athanasie Ulea, medic psihiatru și psihoterapeut, preot misionar în cadrul Centrului Bisericesc din München Duminica 03 Aprilie 2022 ora 18:00 online pe platforma Zoom și pe Facebook,“

Bine aţi venit!

Parohia noastră cu hramul "Sfântul Dimitrie cel Nou" este constituită ca organizatie nonprofit (Verein) şi este finanţată prin contribuţia şi donaţiile generoase ale câtorva dintre membrii comunităţii noastre. Ne-am bucura să vă ştim şi pe d-voastră printre generoşii donatori. Vă mulţumim şi Dumnezeu să vă răsplătească generozitatea.

Cont bancar:
Rumänisch-Orthodoxe Kirchengemeinde "Der Heilige Demetrios der Neue" e.V., Volksbank Dortmund

IBAN:
DE48441600142470001000

BIC:
GENODEM1DOR

Slujbele au loc la adresa
Steinkühlerweg 217,
44263 Dortmund. 

Paroh: Pr. Dr. Ispas Ruja,
Tel: 0231-1309305
Mobil: 0176-23212703
E-mail:  ispas24@yahoo.com

Arhive